Dodaj stronę do...

Bookmark dodajdo.com
Add to Technorati Favorites

poniedziałek, 2 czerwca 2008

BOINC@Poland ma grupę na na Facebook

Zapraszamy do grupy BOINC@Poland na Facebook,do rozpoczecia swojej przygody z nauką,i nowatorskimi,niezwykle ciekawymi projektami,w których udział może wziąć KAŻDY.
Zapraszam-poświęć chwile,a może właśnie odnajdziesz to w czym poczujesz sie spełniony ...a na pewno potrzebny.
Jeśli masz już konto na Facebook wystarczy,ze znajdziesz nasz w grupach,jeśli nie masz jeszcze konta...zajmie Ci to minutę.
Raz jeszcze serdecznie zapraszam,a jeśli nigdy nie miałeś styczności z tego typu projektami...być może tak jak wielu z nas-znajdziesz w tym głęboki sens.
clipped from www.facebook.com

BOINC@Poland

To jest grupa otwarta. Każdy może do niej dołączyć i zaprosić innych do przyłączenia się.
BOINC@Poland to zespół ludzi skupiających uczestników biorących udział we wszystkich projektach platformy BOINC.
BOINC to niekomercyjna infrastruktura wykorzystująca wolna moc obliczeniową komputerów na całym świecie.Najkrócej rzecz ujmując jest to największy "super komputer świata"-ogromny połączony cyberorganizm powszechniej zwanym przetwarzaniem rozproszonym działający dla dobra nauki i ludzkości
Bardzo ważne w tym wszystkim jest to,ze aby przystąpić do drużyny,zacząć liczyć któryś z projektów nie trzeba wcale być specem,czy znawcą danej kwestii.,mieć "ścisłego umysłu"itp.BOINC jest dla WSZYSTKICH i sa w nim zarówno profesjonaliści ,jak i całkowici amatorzy,mający po raz pierwszy styczność z tego typu projektami.
 blog it

Brak komentarzy: