Dodaj stronę do...

Bookmark dodajdo.com
Add to Technorati Favorites

niedziela, 30 listopada 2008

Napiprojekt,Ivona i All Player- w skrócie
Napiprojekt 1.0.6.2


LINK DO DOMOWEJ STRONY

To świetny projek' o którym jakby ucichło,ludzie zapomnieli,że taki sofcik istnieje.Moje Widgetowisko o tym nie przypomni,ale może chociaż kilka osób dowie sie i istnieniu tego,nie nowego programu..A program,zwłaszcza z ALL PLAYEREM i IVONĄ daje duże możliwości)
Pobierzecie film-pisze,że z lektorem.Film ściągnięty,a tu qpa.Wystarczy zainstalować ten maleńki programik,i nawet go nie włączać .Klikamy PPM na miniaturkę filmu a LPM wybieramy z rozwijanego menu-ZNAJDŹ I DOPASUJ NAPISY.
NAPIPROJEKT przeszuka wszystko co tylko możliwe i dopasuje OPTYMALNE(!) napisy do danego filmu.W dolnym prawym rogu ekranu wyświetli się nam-albo jak mamy pecha(ale to mały %)nie znaleziono napisów,bądź znaleziono napisy.NAPI jest intuicyjny i prosty.A jeśli zainstalujecie ALL PLAYERA z IVONĄ-będziecie mieli film z czytającym po polsku lektorem.

UWAGA!LINK,króey podałem(klikając na AllPlayera z Ivoną)jest do wersji demonstracyjnej-darmowej,więc co jakiś czas będzie włączał Wam się PAn lub PAni zytająca treść filmu z textem w stylu"to jest demonstracyjna wersja Ivony".Da się z tym żyć,chyba,ze któś jest bardzo wrażliwy.Można kupić rzecz jasna pełna wersję i ma się wtedy full wypas.Tak czy siak warto i polecam tą"zbitkę "programów.

Mógłbym o tym oczywiście pisać,ale wystarczy jak wspomniałem AllPlayer z Ivoną....i sprawa załatwiona.Nie chcę powielać tego co napisano wielokroć. razie pytań.jest PLUGGO z boku strony więc proszę...chętnie pomogę na tyle ile potrafi.IVONA
Można także użyć UNISPIKERA..ale o tym następnym razem...a może jeszcze następnym...

UniSpiker 2.6


IVO SOFTWAREWięcej o nowej wersji ALL PLAYER'ze,opinie ,etc ZNAJDZIECIE TU

Brak komentarzy: