Dodaj stronę do...

Bookmark dodajdo.com
Add to Technorati Favorites

środa, 11 lutego 2009

YOU Bookmarks czyli zakładki online i nie tylko made in Poland

"Delicje" sa świetne,nie zrezygnuje z nich jeszcze długo,i są bezsprzecznie nr.1 na świecie jeśli idzie o zakładki online.Bardzo lubiłem Ma.gnolie...ale-no właśnie-amba je wcięła a z nią kilka setek moich zakładek.
Blinklist-juz zacząłem się cieszy po tym jak został częściowo spolszczony,ale tez coś dziwnego się dzieje.(MCAFEE-dodatek ostrzegąjacy przed potencjalnie złowrogimi witrynami mówi mi,że BLinklist jest BE)
Całkiem moim zdaniem niegłupim rozwiązaniem jest TRAFIIRE.Mozna go użyć oczywiście także jako dodatku do Firefoxa co ułatwi nam pracę z bookmarks'ami.Oczywiście sa zakładki Google...bardzo dobre,są "wizualne zakładki"jak moja ulubiona ILOGGO
Jednak jakiś czas temu natrafiłem na serwis AXV.PL,który z czasem przeobraził sie w cos więcej.I coby nie rozpisywać już poniżej wszystko jest na video z Vimeo do tego.Zerknijcie i pogłówkujcie...może jak zwykle piszę -warto przetestować

Youbookmarks Feed Reader - Screencast from Piotr Jóźwiak on Vimeo.


Zakładki Online - przewodnik from Piotr Jóźwiak on Vimeo.

Na prawdę zachęcam do korzystania z tego serwisu.Jest prosty,ładnie wykonany,estetyczny,intuicyjny.Mamy w jednym miejscu i zakładki i RSS'y.Możemy komentować,głosować,itp.Słowem-dla mnie to najlepszy serwis tego typu rodzimej produkcji.

1 komentarz:

Luksoft pisze...

Kilka dni temu zarejestrowałem się do youbookmarks. Osobiście używam od jakiegoś czasu delicji, które bardzo polecam. Widzę jednak także plusy youbookmarks. Początkującym polecam krótki tekst tłumaczący jak używać delicious. Mam nadzieję, że się przyda.

Jakiego by jednak rozwiązania nie użyć - czy to będzie delicja, youbookmarks czy linkologia - pewne jest, że to szalenie wygodne i praktyczne rozwiązanie. Uporządkowanie linków i dostęp do nich z dowolnego miejsca - bezcenne.