Dodaj stronę do...

Bookmark dodajdo.com
Add to Technorati Favorites

niedziela, 27 grudnia 2009

Koniec z ILOGGO.COM

ILOGGO to składnica zakładek.Były wielkie plany,ale jak to z planami,nie zawsze do końca uda się je zrealizować.Iloggo.com jako pierwsza polska strona znalazła się na prestiżowej GO2WEB2.0.Iloggo ma(jeszcze)mały acz przydatny dodatek do Firefoxa I IE,pozwalający szybko i w prosty sposób dodać stronę do zakładek.Wszystko jest proste,estetycznie wykonane,podzielone na zakładki,które sami nazywamy i umieszczamy strony pasujące do danego przedziału,np.zakładka "KOSMOS"-dodajemy stronę Nasa,itd.Ponadto widać główna stronę danej zakładki, przez co łatwiej nam ją odnaleźć.Mniej więcej,ale raczej mniej niż więcej tak to wygląda-np.zakładka MAPY-wystarczyło kliknąć na dane okienko i przenosiło nas na wybrana stronę.A teraz mamy czas do 31.01.2010 ,aby się wynieść.Cholera.To na prawdę jest wygodne.Mam tam zakładki od początku istnienia Iloggo.Powodów nie podano,choć można się tylko domyślać.Nie zawsze podbija się świat,czy nawet rodzimy rynek.Blog Iloggo pisze tyle. Niewiele,co?
Klamka zapadła jako prezent świąteczny od Iloggo.Dzięki.Teraz ludzie muszą sie podziać z ulubionymi stronami gdzie indziej,w tym ja,tyle,ze bardzo mi pasowała prostota obsługi Iloggo,cała struktura,to,że widać było zaznaczone strony,a nie tylko linki.
Jeśli ktoś zna podobną usługę,to BARDZO PROSZĘ O CYNK! Pewnie,świat się nie zawali.Nie mniej bardzo mi się to nie widzi.
Znalazłem na wspomnianej GO@WEB2.0 nieco,ale tylko nieco podobną usługę i odnoszącą się tylko
do Delicious(które bardzo zresztą lubię,bo są świetne bez dwóch zdań).Jest to mianowicie-zresztą tu jest wszystko (http://www.go2web20.net/app/?a=Bookmarks%20inSuggest)


Propozycję zastępczą jaką złożyło Iloggo...no nie wiem,jest okay,ale szukam, czegoś innego.

Może zadowoli niektórych SPEEDTILE,no nie wiem.W każdym razie bardzo proszę ,jeśli znajdziecie coś podobnego-napiszcie dwa słowa.

Pozostaje mi szczerze życzyć pomysłodawcy wytrwałości i powrotu do tego pomysłu.Rynek.biznes,rządzenie się swoimi prawami,cóż.Na prawdę szkoda.Z drugiej strony taki prosty pomysł,a ile zrobił...i mógł zrobić.Można dopatrywać się i doszukiwać końca ILOGGO w za słabej promocji,bla,bla.bla,ale nie mam zamiaru.
Trzymam kciuki za Rafała Mrzygłockiego,dziękując mu,i...będę czekał no cóś nowego drogi Rafale.Dzięki za maila
No to do roboty-FAK!;-(

3 komentarze:

Milena pisze...

recomena.pl - dopiero poznaje, ale na pewno bardzo funkcjonalne. Przeniosłam się z iloggo i jestem bardzo zadowolona!!

Milena pisze...

recomena.pl

Anonimowy pisze...

Nowe iloggo jest juz dostepne.... I dziala na komorkach :)
Http://www.iloggo.com