Dodaj stronę do...

Bookmark dodajdo.com
Add to Technorati Favorites

wtorek, 28 września 2010

KRÓTKO-Rozmawiaj za darmo...

...ale,no właśnie"ale".To "ALE" to po pierwsze MOCNO(!) spóźniony wpis,cóż-tak bywa niestety,po wtóte właściwie nic wielkiego,ni strasznego.Po prostu w trakcie rozmowy usłyszysz reklamę jakiegoś produktu,z kategorii,którą ze strony REKLAMOFON-sam wybierzesz.Dzwonić można właściwie po całym świecie,na tel.stacjonarne.Nie trzeba ,choć można się rejestrować.Zyskuje się dzięki rejestracji nieco,nieco dłuższy czas rozmowy-to chyba najważniejsze,oraz kilka pomniejszych udogodnień,które i owszem niektórym osobom mogą się przydać.
REKLAMOFON-dodałem do serii wpisów "Krótko",bo usługa jest super łatwa,bez wątpienia każdy z nią sobie poradzi.Można zostać tez reklamodawcą-a co.Chcesz,coby Twe np.ćisbórgery poznał świat?I co ważne,niepotrzebne jest instalowanie czegokolwiek,a to przecież lubimy,prawda?Zero zbędnego oprogramowania.A może się mylę...
Ten wpisik miałem umieścić już daaawno temu...ale...umieszczam dziś.Mam nadzieję,ze komuś się przyda,lub chociaż spróbuje.
Więcej informacji nt.tej usługi znajduje się pod tym linkiem.
Reklamofon to oczywiście nie szczyt nowatorstwa,czy nowoczesności.Osobiście jednak lubię "pobawić się" tego typu i nie tylko tego typu usługami,zwłaszcza jeśli są za free'ko.

Brak komentarzy: