Dodaj stronę do...

Bookmark dodajdo.com
Add to Technorati Favorites

piątek, 5 listopada 2010

Muzyczny widget z Jam Legend

Jam Legend-to dość popularna gra.Umieszczam tylko widżet,jak to w "Widget'owisku",natomiast o samej grze-jeśli ktoś jej nie zna(nie jestem fanem,ani tym bardziej znawcą gierek,no chyba,że mają coś wspólnego z muzyką lub astronomią)dowiecie się ze stron osób które mocno stoją na tym gruncie.Poza tym,gdy w dzisiejszych(muzycznych) czasach gdziekolwiek widzę szansę "zarażenia"kogoś r'n'r-cieszy mnie to niezmiernie.Choć muzykę znajdziemy tam każdego rodzaju-od poważnej po heavy metal.Linki poniżej.

Play this music game and more at JamLegend
Link 1
Link 2
Link 3

Najpopularniejszy numer na Jam Legend w wykonaniu samego autora-Jerry Chang.Niesamowity chłopak.Warto o nim samym dowiedzieć się więcej.Może rock'n'roll wróci jeszcze na swoje należne mu miejsce.A tak po pewnym czasie być może będziecie grać.Tzn.na pewno...albo i lepiej.
Inne gry,aplikacje online o podobnej tematyce:
1) - Fretsonfire
2) - Kongregate.com
3) - Virtual music games (duży wybór muzycznych gier)
4) -Virtual piano
5) - Rock Band

Oczywiście więcej info w necie.
Warto też mieć dodatek -SIMLAR SIRES .Gdy jakaś gra,strona spodoba się Wam,podobne tematycznie strony,gry,aplikacje znajdziecie właśnie dzięki niemu..

Na blogu we wcześniejszych wpisach można znaleźć kilka muzycznych aplikacji(ich widgetów)mających jednak zdecydowanie więcej z współczesną,popularną wśród większości zwłaszcza młodych ludzi"muzyka"-nie zaś z "żywymi dźwiękami"
MIŁEJ ZABAWY!

Brak komentarzy: