Dodaj stronę do...

Bookmark dodajdo.com
Add to Technorati Favorites

piątek, 22 lipca 2011

Tune Up & iTunes

iTunes sam w sobie to znakomity player oferujący wiele możliwości.Świetnie wykonany estetycznie,nowocześnie,przejrzyście,a obsługa jest intuicyjna.Nawet bez dodatków,pluginów iTUNES zdaje egzamin na 5-tke,ale skoro jest coś dodatkowego do playera warto to wypróbować.
Jeśli mamy w iTunes jakies anonimowe,nienazwane utwory,Tune Up rozwiąże ten problem.To samo dotyczy okładek,biografi kapel,nawet tras koncertowych.te dane znajduja sie w czyms w rodzaju wielkiej bazy danych,a system Tune Up ma sobie z tym poradzic.To juz jego problem.TuneUp jes wizualnie atrakcyjny.Ukazuje nam sie"mózganalizujacy"...ale-proponuję przetestować to cudeńko na włssnej...na własnym iTunes.Program ma zastosowanie takze do WMP,ale w moim przypadku o niebo lepiej radzi sobie z produktem Apple.

Dodatek do popularnego playera iTunes o nazwie Tune Up,to dobry plugin,pozwalający wydobyć nowe możliwości i uaktywnić juz istniejące.Proste w obsłudze narzędzie nawet w wersji darmowej potrafi wiele.W płatnej...BARDZO wiele.

TuneUp Tour Video from TuneUp Media on Vimeo.

1 komentarz:

ALVARO GÓMEZ CASTRO pisze...

Hi, I have been visiting your blog. ¡Congratulations for your work! I invite you to visit my blog about literature, philosophy and films:
http://alvarogomezcastro.over-blog.es

Greetings from Santa Marta, Colombia